Zestaw do pielęgnacji okien

1. Chcąc zachować okna we właściwym stanie należy dwukrotnie w ciągu roku wyczyścić je środkiem czyszczącym i politurą (Pflege Set: zestaw składa sie z 250 ml środka czyszczącego 250 ml balsamu i dwóch specjalnych ściereczek).
2. Proszę sie z tym nie spieszyć. Pomalowane ostatecznie powierzchnie powinno sie przeczyścić najwcześniej po 6-8 tygodniach, unikać przy tym należy agresywnych detergentów i ścierania na sucho. Do czyszczenia proszę używać wyłącznie Pflege Set. Proszę sprawdzić przy okazji stan powierzchni, czy nie została ona uszkodzona w czasie wykonywania na budowie pozostałych robót. Uszkodzenia takie można usunąć stosując Aqua DSL 55 do systemów lazurujących i Aqua DL 65 do systemów kryjących Stosując materiał malarski Induline NW 740/05 do pielęgnacji stosujemy Pflege Set do drzwi, by zachować odpowiedni stopień połysku.
3. W zależności od intensywności oddziaływań zalecamy wykonywanie dokładnych oględzin okien i drzwi zewnętrznych w odstępach czasowych podanych w tabeli i w razie wykrycia ewentualnych uszkodzeń nałożenie warstwy konserwującej z Aqua DSL 55 lub DL 65. Szczególną uwagę należy zwrócić na skosy, po których spływa woda deszczowa jak również na dolne element poprzeczne.